• Merter, İstanbul-TÜRKİYE
  • 0 (212) 556-1347
  • info@akartekstil.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

Akar Tekstil, 1993 yılında Mahmut AKAR tarafından kurulmuştur. İmalata dar dokuma imalatıyla başlayan Akar Tekstil, 2000 yılından itibaren tres grubunu da devreye sokarak ürün çeşitliliğini artırmıştır.

Modern makinelerle kendini sürekli yenileyen, sektörün ihtiyaçlarını ve isteklerini takip eden firmamız her konuda inovasyon çalışmalarıyla kesintisiz sürdürmektedir. Firmamız; tuhafiye, ev tekstili, hazır giyim, ayakkabı sektörlerine kaliteli ve bol çeşitli ürünler üretmektedir.

Fabrikamızda dokuma lastik ve jakarlı lastik gibi üretimlerin dışında yuvarlak ve yassı lastik, dokuma şeritler, süper örme lastik, ayakkabı lastiği, ayakkabı bağı, ilikli lastik ve pantolon askı lastiği gibi farklı amaçlar için ve farklı özelikte ki ürünler de imal edilmektedir.

Akar tekstil bulunduğu sektörde sadece kaliteli bir tercih değil bir gereksinimdir. Kendi sektörümüzde de dâhil olmak üzere, makine parkurumuzda, deneyimli çalışanlarımız ve üstün nitelikli yönetim kadromuzun da katkılarıyla yaptığımız üretimlerin hizmet verdiğimiz tüm sektörlere katkı sağlayacağı inancındayız.

Üretim tekniklerini sürekli geliştirerek insan ve çevreye değer veren, verimliliği ön planda tutan üretim tekniklerini uygulayarak, faaliyet alanımızla ilgili yasal şartlara uygun üretim yapmaya devam etmek ilk hedefimizdir.

Ürün ve müşteri çeşitliliğini geliştirerek yurt içi ve yurt dışındaki sektörleri AKAR kalitesiyle tanıştırmak için gereken çalışmaları yapmaktayız.

Müşterilerimizle güvene dayalı, güçlü ve daimi ilişkiler kurmak temennisiyle tüm sektör çalışanlarına iyi çalışmalar diliyoruz.

WhatsApp