• Merter, İstanbul-TÜRKİYE
  • 0 (212) 556-1347
  • info@akartekstil.com.tr

Sık Sorulan Sorular

Üretimimiz %100 Jakar lastik üzerinedir. Dokuma lastik, süslü lastik, jakar lastik, süper örme lastik, süper dokuma lastik ve baskı altı lastik ceşitleri üretmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Ürün çeşitlerimize bakın.
Üretimimiz %100 kordon üzerinedir. Kordon, şerit ve dantel ceşitleri üretmekteyiz. Daha detaylı bilgi için Kordon çeşitlerimize bakın.
Müşteri taleplerine göre 10/1, 16/1, 20/1, 24/1, 28/1, 30/1, 36/1, 40/1 OE İplik, Karde İplik, Kompakt Penye İplik,70 Denye, 100 Denye, 150 Denye Poliester iplik30/1 OE Viskon20 Dtex, 30 Dtex, 40 Dtex, 60 Dtex Likra (Spandex, Elastan) İplikleri
Renk başına minimum sipariş miktarı değişmektedir.Detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Siparişiniz Genel Olarak;1. Sipariş miktarına2. Malın Cinsine3. Renk çalışmalarının yoğunluğuna göre değişir. Detaylı bilgi için lütfen İrtibat geçiniz.
İstediğiniz numune örneklerini fabrikamızda çalışabiliriz. Numune kataloğumuza Akar Tekstil Web Sitesi E-Katalog üzerinden ulaşabilirsiniz...
Farklı iplik karışımları ve detaylı bir çalışma yaparak farklı Lastik ve Kordon çeşitleri üretebiliriz. En ve gramaj özelliklerinde de sayısız varyasyon bulunmaktadır.Talep ettiğiniz farklı özellikte Lastik ve Kordon hakkında bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.
STANDART 100 by OEKO-TEX® sertifikasına sahibiz. The STANDARD 100 by OEKO-TEX® bağımsız test ve sertifikalandırma kuruluşu olarak, dünya çapında, tekstil sektörünün en temel sertifakalandırma sistemine sahiptir.
Numune talebinde bulunmak için lütfen irtibata geçiniz.Numune talebinizde, faaliyet alanınızı, kontak bilgilerinizi ve hangi tür lastik ve kordon ile ilgilendiğinizi lütfen belirtiniz.Ürünlerimize göz atıp, ilgilendiğiniz  lastik ve kordon çeşitlerine ait bilgileri görebilirsiniz.
Üretimimizin tamamını siparişe dayalı yapmaktayız.Ürün özelliklerine göre elimizde Stok lastik ve kordon çeşitleri bulunmamaktadır.
Mağazamız ve Fabrıkamız bilgilerine Akar Tekstil Web Sitesi üzerinden Bayiler bölümünden ulaşabilirsiniz...
Yurt içerisinde ve İhracatta Peşin çalışmaktayız.
WhatsApp